O     N A S
 

lodz

 


KOŁO PSPiA KLANZA w Łodzi powstało w 1999 roku. Zostało założone przez pedagogów i trenerów, którzy ukończyli studia podyplomowe w Stowarzyszeniu KLANZA w Lublinie oraz przeszli cykl certyfikacji, niezbędny do prowadzenia szkoleń z zakresu pedagogiki zabawy i metody KLANZY. W pierwszym roku pracowało w Łodzi dwóch trenerów, posiadaliśmy jeden autorski warsztat szkoleniowy. Gościliśmy bardzo często przedstawicieli Zarządu w Lublinie (Zofię Zaorską, Zdzisława Hofmana, Urszulę Bissinger - Ćwierz), którzy oczarowywali uczestników i sympatyków KLANZY swoją charyzmą, pomysłami i nowościami, oraz niezwykłym klimatem tej Metody. W drugim roku działalności dzięki ogromnej życzliwości Zarządu odbyło się największe przedsięwzięcie naszej filii - Roczne Studium Pedagogiki Zabawy, które ukończyło 21 osób. Od 2002 roku w Kole w Łodzi powstało 8 autorskich programów metodycznych, przyjętych do oferty ogólnopolskiej, które prowadzi 6 naszych trenerów.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo warsztaty lokalne, jak również programy gościnne, prowadzone przez trenerów z innych ośrodków KLANZY w Polsce.


Współpracujemy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami, domami kultury, ośrodkami wychowawczymi, terapeutycznymi, bibliotekami i świetlicami oraz publicznymi ośrodkami doskonalenia nauczycieli.